Favorité třídy N2 na Barum rally 2003
Datum: Úterý, 26 Srpen 2003 @ 22:42:06
Téma: MČR - rally

Rally2.comNáš spolupracovník Daniel Vladyka si pro vás připravil, zhodnocení šancí na vítězství ve třídě N2. Jak se mu odhad šancí povedl se, ale dozvíme až v neděli odpoledne.Tarabus - NorekJ. TARABUS - I. NOREK: Zatím vedoucí posádka průběžného pořadí ve třídě má výhodu domácího prostředí. I když Jaromír Tarabus nepatří mezi ty, kteří uznávají zakázaný trénink, erzety jako Pindula či Tesák nejsou posádce neznámé a počítám, že na nich budou strašně rychlí. Na Barumce se vyskytují v hojném počtu i poměrně rychlé zatáčky, právě ve kterých Jaromír hodně vydělává. I když tito hoši mají v tabulce docela náskok a měli by být těmi, kteří číhají zezadu na body, nebude tomu tak. Jaromírovi dělá problémy, když dojede druhý a proto pojede od začátku na plno a bez taktiky.


Sedláček - RybníkářJ. SEDLÁČEK - P. RYBNÍKÁŘ: Tato posádka je po letošní Rally Bohemia považována za vůbec největší favority třídy, protože výkon na Bohemce byl opravdu vynikající, kdy na erzetě musel předjíždět třeba i tři pomalejší auta před sebou a přesto nadělil soupeřům třeba i 10s. Sedláček je v pozici, kdy po dvou nejetých závodech a bodové ztrátě musí jet opravdu na plno.


J. TROJAN - E.TROJANOVÁ: Tato posádka má podle mého názoru stejné šance na vítězství, jako oba předchozí, protože na zdejších tratích už také párkrát závodila. Navíc letos je Polo opravdu v dobré kondici a je Hondám vyrovnaným, ne-li větším soupeřem, protože podvozek a převodovka jsou určitě lepší než na Hondě.


Běhálek - KořístkaD. BĚHÁLEK - O. KOŘÍSTKA: Další z rychlých. Dnes už vítězná posádka ve spritovém šampionátu bude určitě vzpomínat na loňskou boudu, po pěkném času na první erzetě. Ve velkém šampionátu ještě ale občas chybují. Uvidíme jak pojedou letos, myslím si že to bude boj těsně za bednou.


Zpěvák - ZvonekD. ZPĚVÁK - P. ZVONEK: Tato přílucká posádka je hodně nažhavená a bude chtít skončit také vysoko. Tady bude možná trochu znát nerozježděnost jezdce, který seděl pořádně za volantem na zimní Šumavě, což už je hodně dávno a navíc nemá možnost s ničím podobným trénovat, protože doma vlastní pouze velké italské kombíky. Přesto si myslím, že se kluci, pokud nebudou dělat chyby, což u nich není nic neobvyklého, budou prát s Běhálkem těsně pod nejrychlejší trojkou a pokud by jim to vyšlo na bednu byl by to jejich životní úspěch a hlavně splnění dětského snu spolujezdce - dojet Barumku.


J. ZBOŘIL - D.POSPÍŠILOVÁ: J. Zbořil by byl určitě rychlejší pokud by neztrácel dravými průjezdy vracáků na ručku, tím ale zase těší přihlížející diváky. Poslední dva sprinty už jel také velmi pěkně, ale vždycky mu nevydržela technika. Na Barumce může překvapit.


J. KOUKOLA - L. NOVÁK: Jezdí takový standard a pokud budou mít soupeři na špici problémy může z toho pěkně vytěžit v podobě pěkného umístění.


J. BARTONČÍK - M.BARTONČÍK, P.DOHNAL - J.BLAŽEK , P.LUNGA - J.KRÁL: Tyto posádky budou svádět interní boj, ale můžou i překvapit.Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=939