Pořadatelé barumky vydali RALLY GUIDE 1
Datum: Pondělí, 15 Červen 2009 @ 20:36:53
Téma: MČR - rally

Více než dva měsíce před startem populární Barum Czech Rally Zlín vydali pořadatelé Rally Guide 1 neboli Rally průvodce, který na celkem 39 stranách nabízí základní informace k letošnímu 39. ročníku automobilové soutěže. Letošní barumka se jede v termínu 21. - 23. srpna 2009 a započítává se do Mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) a Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky 2009 (MMCR).Více než dva měsíce před startem populární Barum Czech Rally Zlín vydali pořadatelé Rally Guide 1 neboli Rally průvodce, který na celkem 39 stranách nabízí základní informace k letošnímu 39. ročníku automobilové soutěže. Letošní barumka se jede v termínu 21. - 23. srpna 2009 a započítává se do Mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) a Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky 2009 (MMCR).

Zlínští organizátoři rozdělili první Rally Guide do celkem 19 kapitol, a to historie rally, kontakty, ubytování, program rally a důležitá data, přihlášky, reklama, trať, servisní zóna, seznamovací jízdy, shakedown, média, pojištění, vozidla, pohostinnost, nabídka prezentace, vydávané materiály, všeobecné informace, slovník – užitečná slova a fráze. V úvodní kapitole se mimo jiné dozvíte o podrobné historii soutěže, připomenete si loňský úspěšný ročník a nahlédnete do kalendářů seriálů mistrovství Evropy a Intercontinental Rally Challenge. Dále nechybí kontakty na ředitelství rally, hlavní činovníky a národní sportovní autority. Můžete si přečíst program rally a důležitá data i důležité informace k trati. Chybí zde zákonitě názvy jednotlivých rychlostní zkoušek. Ty budou odtajněny na úvodní tiskové konferenci, která proběhne v úterý 16. června v sídle Zlínského kraje, budově 21 (mrakodrap) ve Zlíně. Ve stejný den proběhne zveřejnění zvláštních ustanoveních pro letošní ročník.

Novináři naleznou v úvodním Rally průvodci podmínky a pravidla akreditace na letošní ročník, akreditační formulář a publicitu v médiích. V závěru si můžete přečíst všeobecné informace o České republice, řízení vozidla v České republice, všeobecné služby motoristům, zdravotní informace a bezpečnost při sledování rally. V závěru nechybí slovník užitečných slov a frází. Rally Guide 1 v české verzi si můžete stáhnout na tomto odkazu: http://www.barum.rally.cz/2009/pdf/rg1_cz.pdf
v anglickém provedení poté zde: http://www.barum.rally.cz/2009/pdf/rg1_gb.pdf

RALLY GUIDE 1 si můžete stáhnout i na oficiální webové stránce rally na adrese: www.CzechRally.com. Další informace k soutěži naleznete v příštích tiskových informacích.

Ve Zlíně 10. června 2009
Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally ZlínTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1976