Klip The Best of David Kania k sezóně 2005 + nabídka DVD
Datum: Sobota, 24 Prosinec 2005 @ 01:17:37
Téma: Nabídka videokazet

Rally2.comRok 2005 v automobilových soutěžích definitivně skončil. Stejně jako loni si náš kameraman David Kania připravil sestřih, ve kterém budete moci na uplynulou sezónu zavzpomínat. Na našich stránkách se můžete podívat na klip mapující ve zkratce letošní sezónu v automobilových soutěžích. V případě Vašeho zájmu máte možnost si objednat DVD, případně kazetu s těmito záběry.Rok 2005 v automobilových soutěžích definitivně skončil. Stejně jako loni si náš kameraman David Kania připravil sestřih, ve kterém budete moci na uplynulou sezónu zavzpomínat. Na našich stránkách se můžete podívat na klip mapující ve zkratce letošní sezónu v automobilových soutěžích. V případě Vašeho zájmu máte možnost si objednat DVD, případně kazetu s těmito záběry.


Videoklip ke kazetě The Best Of David Kania
Kliknutím na obrázek se video začne přehrávat


Pár otázek na autora:
Změnil se nějak styl sestřihů oproti loňskému roku?

Jen trochu. Oproti loňsku, kdy byly záběry na kazetě umístěny náhodně, jsou letos sestříhány po menších skupinkách - zimní rally, MS v rally, apod. Myslím si, že díky vynikajícím výkonům posádek se mi podařilo natočit spoustu pěkných záběrů. Dá se říct, že jsem měl problém vybrat opravdu ty nejlepší. Většina záběrů nebyla dosud nikde publikována.

Co na kazetě najdeme?
Letos se mi podařilo dostat na dvě soutěže MS – Monte Carlo, Finsko a mimo českého mistráku jsem se s kamerou podíval i na Waldviertel rally. Na všech těchto soutěžích jsem měl možnost natočit nádherné průjezdy soutěžních posádek se spoustu krizovek a větších či menších karambolů. Rád vyhledávám rychlé pasáže, kde se dělají sekundy. Zvláště ve Finsku jsem si hodně užil. Celkově se na DVD (kazetě) objeví zhruba hodina záběrů a videoklip. Cena DVD (kazety) je 200 Kč + poštovné.

Co v příští sezóně?
Samozřejmě mám v plánu kompletní MMČR. Co se týká světa tak bych se rád podíval do Švédska, kde dál, se ještě uvidí.

Jak tě může, kontaktovat?
Můžete mě kontaktovat na mailu david.k(zavináč)priluky.cz nebo telefonicky na 776 047 159. Po domluvě je možný i kontakt na českých soutěžích rally, bez nutnosti placení poštovného.
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1365