Vladyci se těší do Vsetína
Datum: Pátek, 04 Listopad 2005 @ 10:15:15
Téma: MČR - sprintrally

Rally2.com V silném zastoupení Rallysportu Příluky na letošní ÖMV Würth Sprintrally Vsetín se jistě neztratí posádka bratří Vladyků s vozem Škoda Felicia připraveným ve třídě N1. Pilota posádky, Daniela Vladyku, jsme požádali o krátký předstartovní rozhovor.V silném zastoupení Rallysportu Příluky na letošní ÖMV Würth Sprintrally Vsetín se jistě neztratí posádka bratří Vladyků s vozem Škoda Felicia připraveným ve třídě N1. Pilota posádky, Daniela Vladyku, jsme požádali o krátký předstartovní rozhovor.

Jak se těšíš na váš start v ve Vsetíně?
Těším se hodně, protože jsme před 5ti lety na Valašské rally prožívali naší premiérovou soutěž se Škodou Favorit a od té doby jsme zde nestartovali. I když ještě asi před měsícem jsem se těšil ještě víc, protože se proslýchalo, že pořadatelé plánovali rychlostní zkoušky z dob staré Barumky, na kterých by byla radost závodit. Snad se jim to podaří příští rok.

Jak hodnotíš RZ vzdálenou 50km od centra soutěže?
Když jsi odmyslím ten dlouhý přejezd, tak jí hodnotím jako výbornou, kde se na šesti kilometrech nachází vše co má správná RZ mít. Je tady spousta hodně náročných úseků, zvláště v druhé polovině na jemném písku.

Jaké na ní zvolíte tempo hned po ránu?
I když je to vložka, kde se dá i se slabým autem nějaká ta sekunda vydělat, tak k ní mám respekt a budeme se ji snažit první průjezd jet opatrněji, protože by nestálo za to hned po ránu někde skončit.

Prý teď hodně jezdíš na počítači hru Richard Burns Rally
Ano to je pravda, každý týden se scházíme s kamarády, mimo jiné i s Mirou Tarabusem nebo Igorem Norkem v jedné počítačové herně a tam si to přes internet na volantech mezi sebou rozdáváme. Někdy je to opravdu boj o desetinky a už jsme do toho spadli tak, že příští týden budeme startovat na prvním podniku Mistrovství České republiky přes internet v této hře.

A poslední otázka z "kultury" a trochu mimo mísu, komu fandíš ve Vyvolených?
Potom co vypadl Zvěřina asi Wendy, protože jí nejvíc chutná :-)

Ptal se Pavel Zvonek
Foto: Jara Kunčík
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1345