OMV zvyšuje podporu v českých rally!
Datum: Středa, 28 Září 2005 @ 21:33:13
Téma: MČR - sprintrally

Posledním podnikem MČR ve sprintrally měla být v termínu 4.11. - 5.11. 2005 Würth sprintrally Vsetín. Dnes už je jasné, že se pod tímto názvem nepojede!!Posledním podnikem MČR ve sprintrally měla být v termínu 4.11. - 5.11. 2005 Würth sprintrally Vsetín. Dnes už je jasné, že se pod tímto názvem nepojede!!

Už před časem informovali pořadatelé o jednání s dalším sponzorem. Tímto sponzorem je společnost OMV ČR, která na české rally scéně podporuje tým Štěpána Vojtěcha. Koncem minulého týdne došlo také k dohodě o spolupráci mezi touto společností a pořadateli sprintrally Vsetín. Ruku v ruce s touto dohodou se mění název Vsetínského sprintu, v jehož názvu budou nyní dva hlavní partneři. Sprint ponese jméno OMV - Würth sprintrally Vsetín. Tak jako v Německu a Rakousku, má OMV i v Česku svou rally. Jako zvláštní cenu vypsala OMV ČR cenu „Skokana roku“ ve sprintrally – Zlatý kanystr.
Má ji dostat posádka, startující ve sprintrally, která oproti loňsku dosáhla největšího posunu v klasifikaci MČR.


Tisková informace AK Vsetín - město
2. OMV - Würth sprintrally Vsetín ( www.Vsetin.rally.cz )
Připravil Vaculík Pavel ( www.rallyfan.cz )Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1312