Televizní Motortip se vrací k zimní rallye
Datum: Středa, 10 Březen 2004 @ 18:26:04
Téma: Zajímavosti

Motoristický magazín Motortip můžete také v těchto dnech vidět v celostátní síti kabelové televize FORCABLE v různých časech a navíc i v různých městech naší republiky. Poslední aktuální vydání obsahuje především ohlédnutí za lednovou Jänner rallye v okolí rakouského Freistadtu.Motoristický magazín Motortip můžete také v těchto dnech vidět v celostátní síti kabelové televize FORCABLE v různých časech a navíc i v různých městech naší republiky. Poslední aktuální vydání obsahuje především ohlédnutí za lednovou Jänner rallye v okolí rakouského Freistadtu.

V pořadu hovoří nejlepší český účastník Jan Kopecký, úřadující mistr Václav Pech i jeho navigátor Petr Uhel, Tomáš Enge, který tehdy ještě netušil, jak se zamotá jeho angažmá v rallye, Mirek Jandík, chystající se na starty v Evropě, či dvojnásobný mistr David Komárek, který dolaďuje motor svého áčkového lanceru po Gargulákovi, ale také obou vrchařských lancerů skupiny M. Ty sice mají výkon 500 koní, ale od letošní sezóny jim přibyde dalších 60 koní....

V pořadu nechybí ani jeden z nejdramatičtějších okamžiků celé soutěže - kotrmelec úřadujícího mistra republiky Václava Pecha, který natočil a poskytl Zdeněk Vladyka. Právě čekání na jeho záběry zavinilo poněkud pozdní termín odvysílání, jelikož Česká pošta se v případě dodání zásilky opět vyznamenala a zašantročila ji - najít se jí podařilo až po několika týdnech usilovného pátrání ......

I tak si pořad nenechte ujít, pokud máte kabelovou síť Forcable ( Karneval). Tento díl bude vysílán denně až do konce tohoto týdne.

Rakouské zimní soutěži bude patřit i část dalšího dílu s rozhovory s Karlem Trněným, Josefem Petákem, Jiřím Volfem, či bratry Petrem a Pavlem Řihákovými. Kromě rallye v něm ale bude zastoupeno i několik dalších přípěvků z jiných motoristických disciplín. Tento díl bude vysílán ve 12. týdnu roku, tedy v příštím týdnu.

To vše můžete vidět na televizní kabelové síti FORCABLE v různých časech po celý týden: vysílací časy se obden střídají a Motortip je vysílán v těchto časech : 9, 13, 17, 21 hodin a následující den v 11, 15 a 19 hodin.

Podrobnosti o vysílacích časech a místech, kde je Forcable k vidění, najdete také na www.forcable.cz.

Pavel Jelínek, Motortip
www.car.cz

Fotografie z Janner rally
Více informací o Janner rally
Všechna videaTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1025