Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 15 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod

 
MČR - sprintrally

TZ: Autoklub Vsetín město bilancuje
Posláno Čtvrtek, 20 Leden 2005 @ 22:54:39  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Především se jednalo o první ročník automobilové soutěže Würth sprintrally Vsetín. Ten vznikl na základě myšlenky udržet tradici rallysportu ve Vsetíně. Dříve pořádaná Valašská rally se už před časem odstěhovala nejprve do Valašského Meziříčí a Šternberku a následně do slovenského Půchova. Členové AK Vsetín - město měli velmi těžkou situaci, když museli začít od nuly a uspořádat rally bez předchozích zkušeností. Stejně jako každá jiná začínající rally museli pořadatelé začít od volného podniku, který není zařazen do žádného šampionátu. Cílem bylo uspořádat kvalitní soutěž, jež by se v dalším roce zařadila do mistrovství ČR v rallysprintech. „Přes to, že jsme byli na pořadatelském poli nováčky, proběhl první ročník Würth sprintrally Vsetín bez závažnějších problémů. Vyskytly se drobné nedostatky, jsme si jich však vědomi a v dalším ročníku se jich chceme vyvarovat. Taktéž pozorovatelé FASu byli spokojeni a celé naše úsilí bylo korunováno výsledkem, který jsme si vytkli a sponzorům slíbili - zařazení podniku do MČR. Vznikla tak moderní, dynamická soutěž, která svou organizací dokázala prolomit názor, že se na Valašsku už nemá co nového objevit, díky zkostnatělému, konzervativnímu ansámblu kolem bývalé Valašské rallye,“ řekl jeden ze členů přípravného výboru pan Chytka. Ředitel Würth sprintrally Vsetín Petr Gryger dodal „Je důležité, že práce na přípravách nebyla prací jednotlivce, ale celého kolektivu. Potěšující je, že se nám do příprav podařilo zapojit nové nadšence a že se také u trati v roli traťových komisařů objevily nové mladé tváře. Samotná soutěž byla poznamenána nevhodným termínem, který byl jedním z důvodů malé účasti posádek. O to nás víc těší, to, že se nám podařilo prosadit na vedení FASu poslední podzimní termín. 2.Wurth sprintrally se tak stane vyvrcholení celého seriálu MČR v rallysprintech letošního roku. Tradice podzimní vsetínské soutěže je tímto obnovena.“

Dalším významným podnikem, který Autoklub Vsetín město uspořádal, byl závod automobilů do vrchu Valašský klobúk 2004. Ten byl započítáván do MČR,MSR a EU zóny a zúčastnilo se ho na sto posádek ze čtyř evropských zemí.

Ve Vsetíně se také na podzim uskutečnila 2.Internext Cross Country rally (MČR) I tato rally byla z části dílem Autoklubu Vsetín – město.

I v nadcházející sezóně bude autoklub Vsetín - město pořádat několik motoristických podniků a na několika se pořadatelsky podílet. Vytvoření pořadatelské skupiny na vysoké úrovni s profesionálním vybavením pro sportovní podniky je našim cílem. II.Würth sprintrally Vsetín 2005 se pojede jako závěrečný díl sprintového mistrovství a to ve dnech 4-5.11.2005. Valašský klobúk 2005 se započítává do MČR , EU zóny a pojede se ve dnech 16. -17. 7. 2005 také jako Mistrovství historických vozidel. Pořadatelsky a organizačně se budeme podílet na cross country rally a Rally Šumava. Zcela nová rally vzniká s naší účastí na Slovensku , - na konci října Rally Bratislava.

Celý tým by na konec chtěl poděkovat všem lidem, institucím a firmám, kteří se jakkoliv podíleli na zdárném průběhu všech výše zmíněných motoristických podniků i na chodu klubu. Velký dík patří zeména společnosti Würth Česká republika, která umožnila udržení historické tradice motorsportu na Vsetínsku.

Tisková informace AK Vsetín -město
Připravil Vaculík Pavela Marek Chytka


Wurth rally Vsetín

Kliknutím na obrázek se dostanete do fotogalerieSouvisející odkazy:
Onboard video posádky Vladyka – Vladyka RZ Kunčická
Vydařený Vsetín pro bratry Vladykovi
Schlagera ve Vsetíně potrápila technika i neukázněný divák
Fotografie z Würth Sprintrally Vsetín
Vladyci se těší do Vsetína
2.OMV - Würth sprintrally Vsetín má zcela nové zázemí
2.OMV - Würth sprintrally Vsetín - rychlostní zkoušky
OMV - Würth sprintrally Vsetín - bezpečnost především
Eddy Schlager ve Vsetíně s vylepšeným vozem
OMV - Würth sprintrally Vsetín zná své tratě+program!
OMV zvyšuje podporu v českých rally!
Würth sprintrally Vsetín - návrat k tradicím
Autoklub Vsetín město bilancuje

Vše o letošním ročníku této soutěže
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Autoklub Vsetín město bilancuje" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  
Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 1.38307 vteřiny k natažení.