Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 4 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - sprintrally

TZ: Tiskové informace k Sprint rally Sosnová
Posláno Středa, 13 Říjen 2004 @ 15:50:55  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Teprve počtvrté zazněly motory rallyových speciálů v okolí Sosnové na Sprintrally Česká Lípa. Na jejím startu nemohli chybět ani Viktor Szabó s Michalem Ježkem a jejich octávia WRC. Ač to na první pohled nebylo patrné, přeci jen se jednalo o vůz odlišný, než při minulých startech. Tentokrát totiž usedli do octávie, se kterou startoval Martin Prokop v MMČR. "Zprvu jsem měl trochu obavy, jestli to auto vydrží, přeci jen už odjelo téměř celou sezónu. Byl jsem ale příjemně překvapen. Rozdíl mezi těmi vozy je opravdu znát, funguje bezvadně a je zřejmě nejlepší, se kterým jsem dosud jel," pochvaloval si jezdec.

Už čas z první rychlostní zkoušky ale napovídal, že něco není v pořádku. V průběhu celé první sekce se Viktor Szabó pohyboval až na pomezí první desítky. "Auto? Ne, tentokrát funguje skvěle, chyba je ve mně. Nemůžu se vůbec dostat do tempa a nejsem ani v psychické pohodě. Zřejmě jsem příliš ponořen do komplikovaných situací v zaměstnání. V takovém rozpoložení se nedá moc závodit," přiznal sportovně Viktor. V druhé sekci se posádka týmu Greit konečně dostala na příčky, na kterých bychom je čekali. Dva čtvrté časy byly pěkným zakončením rozpačitého výkonu. "Celkový výsledek nijak neřeším, nedělali jsme si před startem žádné ambice. Měli jsme jasnou prioritu dojet do cíle a neublížit autu. Ke konci jsem se navíc pěkně svezl a zajeli jsme pár časů na pozicích, na které patříme. Bylo hodně znát, že ve Vyškově jsme se moc nesvezli a ani jsme před soutěží moc netestovali, proto jsem se do závodního tempa dostal až v závěru soutěže. Počet dosud odjetých kilometrů mě stále ještě hodně vzdaluje konkurenci, takže jsem alespoň rád, že jsme absolvovali poprvé celou rallye bez technických problémů," skončil optimisticky své hodnocení Viktor a dodal: "Nesmím zapomenout pochválit svého spolujezdce Michala, že si velmi rychle zvykl na rychlou jízdu a spolupráce s ním probíhá i ve voze WRC naprosto bez problémů."

Kolem Sosnové se sešli sprintový specialisté letos naposledy. A kam ještě tým AMK Greit letos míří? "Další starty jsou v jednání. Zvou nás slovenští pořadatelé do Nitry, bude záležet, jakou nám předloží nabídku. Měli bychom se ale objevit na setkání mistrů v Sosnové a určitě nebudeme chybět na Pražském rallysprintu," předeslal pilot a slíbil: "Určitě při tom nezapomeneme trochu pobavit diváky."

Text: -Vicky- Media Productions
Foto: F. Dušek


Související odkazy:
Tiskové informace k Sprint rally Sosnová
Smolná Sosnová pohledem D. Vladyky
Daniel Vladyka před Sprint Rally Sosnová

Vše o letošním ročníku této soutěže
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: Tiskové informace k Sprint rally Sosnová" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 4.649718 vteřiny k natažení.