Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 4 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod 
MČR - sprintrally

TZ: k XXVI. Rally Agropa
Posláno Středa, 09 Červen 2004 @ 11:17:47  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: RSPříluky


Do závěrečné podoby se dostávají jednání ohledně reklamních partnerů XXVI. RALLY AGROPA, která se pojede 24. července 2004 v Olšanech. Tradičně se na přípravě rally podílí firma Agropa a.s. Olšany. Pokračuje také dlouholetá spolupráce se společností Autospol Plus s.r.o.Horažďovice. Novým partnerem rally je firma Edikt a.s. Tuto informaci poskytli zástupci pořadatele z Automotoklubu Pačejov v AČR předsedovi organizačního výboru XXVI. RALLY AGROPA Ing. Jiřímu Kyliánovi a dalším jeho členům. Výbor zahájil svoji činnost v čele s poslanci Parlamentu ČR Ing. Jiřím Papežem a Jiřím Bílým. Členové byli informováni o konečné podobě trati a o novinkách připravovaných pro letošní ročník rally, kterých nebude málo.

Nejzásadnější změnou bude umístění servisní zóny. Ideální prostory na lnářském letišti už pořadatelé nemohou využívat, a tak museli hledat náhradní řešení. Díky pochopení MěÚ Horažďovice a ČD a.s. se pro tento účel podařilo zajistit prostor u horažďovického nádraží. Obyvatelé Horažďovic tak budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout soutěžní vozy přímo v centru města.

Další novinkou bude zařazení dvou zcela nových rychlostních zkoušek. Start jedné z nich bude přímo v Pačejově nádraží a diváci se mohou těšit zejména na atraktivní průjezd obcí Třebomyslice. Druhá zkouška se pojede v okolí Nezamyslic, kde je pro diváky připravena řada atraktivních pasáží. Díky těmto úpravám, dostala trať rally velmi kompaktní podobu. Vše se odehraje na území okresu Klatovy a nejvzdálenější místo od centra rally je v okruhu 20 km. Soutěžním posádkám i divákům odpadnou dlouhé přejezdy. Po loňském úspěchu se pořadatelé opět přiklonili k variantě s větším počtem krátkých zkoušek. Letos se jich pojede jedenáct a vedle dvou zmíněných nových úseků to budou osvědčené testy přes Háj, Slatinu a Strážovice. Každá zkouška však doznala několika drobných změn.

Pozitivní zprávou pro diváky je skutečnost, že pořadatelé letos upustili od vybírání vstupného na RZ. To však nebude mít žádný vliv na kvalitu a zabezpečení diváckých míst. V každém z nich bude k dispozici občerstvení a nebudou chybět ani dopravní informace k těmto místům. Předkrmem pro nedočkavé diváky bude tradiční předstartovní show na horažďovickém náměstí, která je naplánována na páteční odpoledne.

Další podrobnější informace k trati XXVI. RALLY AGROPA budeme průběžně přinášet pomocí tiskových zpráv a na oficiální stránce rally www.volny.cz/agropa a www.autosport.cz.


Tiskové středisko
Tomáš Cihlář
Jana Cihlářová Ing.
Pačejov nádraží čp. 170
341 01 Horažďovice
Pavel Štípek Ing.
tajemník RALLY AGROPA


Související odkazy:
Rally Agropa Pačejov pohledem posádky St.Č.102
Rally Agropa 2004 - Mapy RZ
k Rally Agropa
Rally Agropa 2004 – seznam přihlášených posádek
Rally Agropa 2004 - časový harmonogram
Rally Agropa 2004 - přihláška a ZÚ
k XXVI. Rally Agropa

Vše o letošním ročníku této soutěže
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"TZ: k XXVI. Rally Agropa" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (27)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 4.611775 vteřiny k natažení.