Posádka Vladyka – Vladyka – co je čeká na Sosnové + první dojmy z trati
Datum: Pondělí, 07 Říjen 2002 @ 23:58:17
Téma: Týmové Informace

Závěrečným podnikem sprintového mistrovství bude tuto sobotu Sprintrally Sosnová. Na tratích v okolí České Lípy nás letos budou zastupovat bratři Vladykové na voze Honda Civic 1,6 Vti. Přečtěte si jakou konkurenci budou mít kluci ve třídě N2, jaké jsou jejich ambice a co vlastně očekávají od startu na této soutěži.První start s FavoritemMožná mají někteří z vás v paměti loňský rok, kdy se na zdejších tratích rozhodovalo o zisku titulu ve třídě N2 mezi našim Jaromírem Tarabusem a Jiřím Volfem. Šťastnějším byl nakonec po dramatickém souboji náš jezdec. Letos nás zde bude zastupovat posádka bratří Vladyků, kteří poprvé ve své krátké kariéře opustí třídu N1 a zamíří do "poháru" Honda. Není pochyb, že je čeká opravdu velká konkurence, neboť titul můžou získat ještě čtyři jezdci a pojede se tedy hodně rychle. Před startem soutěže jsme položili Danielu Vladykovi několik otázek.

Jaké jsou vaše ambice?
Defekty na Kopné 2001Umístit se do pátého místa by byl pro nás velký úspěch. O titul v Sosnové pojedou čtyři jezdci – Barvík, Štěpán, Štembera a Fassman. Navíc s novou Hondou by měl jet Pospíšil. Prostě rádi bychom skončili za touto špičkou. Uvidíme po čase na 1. RZ. Trochu mě mrzí, že nepojedeme s novou Hondou, abychom viděli rozdíl mezi špičkou a námi. Chceme se hlavně pěkně svézt . Ruce mi bude svazovat cena náhradních dílů.

Jací jsou vaši sponzoři?
Bohužel žádné nemáme.

Jaké je srovnání vaší Hondy se Suzukou, s níž jste jeli Kopnou?
Letošní druhé místo se Suzukou na KopnéGeneračně jsou na stejné úrovni. Suzuka má lepší ovládání, Honda má zase větší výkon. Na Súze se mi moc líbilo krátké řízení, tady je moc dlouhé. Moc tyto vozy, ale srovnávat nemůžu, protože s Hondou jsme najeli něco kolem 7 km v hustém provozu. Neměli jsme moc šancí auto poznat.

Znáte RZ na Sosnové?
Projížděli jsme hodně rychlostních zkoušek v České republice, ale Sosnovou bohužel neznáme. Velký strach mám z mlhy a podzimního počasí.Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=744