Právě vychází kazeta "THE BEST OF 2004 - ZDENĚK VLADYKA"
Datum: Úterý, 04 Leden 2005 @ 23:29:03
Téma: Nabídka videokazet

Rally2.comV těchto dnech vychází nová kazeta i DVD z názvem "The Best Of 2004 – Zdeněk Vladyka", mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2004.V těchto dnech vychází nová kazeta i DVD z názvem "The Best Of 2004 – Zdeněk Vladyka", mapující nejatraktivnější záběry našeho kameramana Zdeňka Vladyky ze sezóny 2004.


RSP : Na začátek obligátní otázku. Co na kazetě najdeme?
ZV : Najdete tady nejlepší, nejatraktivnější průjezdy závodních aut, ze soutěží, které jsem letos s kamerou navštívil. Samozřejmě že nechybí spousta krizovek, výletů mimo trať, hodin a průjezdů při kterých srdce soutěžního fandy zaplesá. Většinou se jedná o technické, a jezdecky náročné úseky. Ty divácké tzv. "kosy a vracáky" se na kazetě vyskytují v hodně malé míře. Kazeta udělá radost zejména "fajnšmekrům", kteří takovéto úseky vyhledávají, ale určitě bude zajímavá i fandům navštěvujícím divácká místa. Těm se aspoň přiblíží úseky, kde se opravdu dělá čas. Letos se mI podařilo na kameru zachytit poměrně hodně havárií, které jsou kořením závodů, ale všechny se naštěstí obešly bez zranění. Sezóna 2004 se co do počtu havárek týče, vyrovná i ročníku 2001, který byl bouračkami opravdu nabytý.

RSP : Z jakých soutěží se průjezdy na kazetě objevují?
Kromě Blovic a Pačejova, všechny soutěže MMČR a sprintů, plus Waldviertel rally a dva podniky Českomoravského poháru – Prostějov a Pelhřimov. Kazeta začíná klipem a pak hodinu vrčí soutěžní auta.

RSP : Kdo by měl o tuto pěknou kazetu nebo DVD zájem, jak a koho má kontaktovat?
Ten kdo by měl o kazetu a letos i o DVD zájem, ať mi napíše e-maila na adresu zdenek.vladyka@s-projekt.cz. Cena kazety i DVD je 200,-Kč.

Ptal se Pavel Zvonek
Foto: Petr Kunčík
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1168