Daniel Vladyka před Sprint Rally Sosnová
Datum: Úterý, 05 Říjen 2004 @ 12:23:29
Téma: MČR - sprintrally

Již tradičně ukončí šampionát našich jednodenních rally soutěž v okolí České Lípy. Také letos se na jejím startu objeví posádka Rallysportu Příluky Daniel Vladyka – Zdeněk Vladyka s vozem Škoda Felicia. Jezdci jsme před odjezdem na sever Čech položili několik otázek.Již tradičně ukončí šampionát našich jednodenních rally soutěž v okolí České Lípy. Také letos se na jejím startu objeví posádka Rallysportu Příluky Daniel Vladyka – Zdeněk Vladyka s vozem Škoda Felicia. Jezdci jsme před odjezdem na sever Čech položili několik otázek.

Jaké časy si budete kontrolovat ve stopkách a koho byste chtěli nejvíce potrápit?
Budeme se dívat hlavně na časy našich největších konkurentů na Felicii. Pavla Přibyla se Zdeňkem Hrůzou, se kterými by jsme si chtěli pěkně zazávodit .

Jaké umístění budete považovat za úspěch a jaké za neúspěch?
Pro nás bude úspěch pokud skončíme před Felíciemi a za neúspěch budeme považovat, když nás pojezdí ta smečka ženských, co jede za námi.

Těšíš se na nějakou konkrétní zatáčku RZ nebo úsek?
Tak hodně se těším na šotolinovou část okruhu, kde se nám vždy dařilo, nebo na lesní úsek kousek po startu RZ Vlčí důl, který je ideální na obratnou Felicii.

Jaký je tvůj recept na dosažení kvalitního času na okruhu v Sosnové?
Nebát se táhlé levé zatáčky na šotolině a podržet přemostění.

Před třemi týdny jste startovali na ČMPR v Prostějově, jak se vám dařilo?
V Prostějově jsme dojeli osmí ve třídě, asi z třinácti aut. Před námi byla čistá áčka, plus dvě Suzuki Swift, kterým svědčila dálniční trať. S výsledkem jsme byli tedy spokojeni.

Na Sosnové startujete již po několikáté, jak hodnotíš zdejší tratě?
Sosnová má velmi pěknou, i když místy také hodně rychlou trať .Na každé RZ se najde velmi hezký úsek na užší cestě. Škoda jen, že se nejede původní verze RZ Holany. Dříve se jelo úvodních 6 km nádhernými pasážemi v lese .

Komu nejvíce přeješ titul v N1?
Nejvíc fandím Robertovi Mikulkovi.

Text: Pavel Zvonek
Foto: RSP


Vše o Rally Sosnová
Ostatní podniky
Nástrahy rallyTento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1147