D.Vladyka před Rally Drahanská vrchovina
Datum: Čtvrtek, 16 Září 2004 @ 12:07:42
Téma: Rozhovory

Na start dalšího podniku Českomoravského poháru v rally se postaví i dvojice Rallysportu Příluky Daniel Vladyka – Zdeněk Vladyka. S pilotem posádky jsme si proto připravili krátký předstartovní rozhovor.Na start dalšího podniku Českomoravského poháru v rally se postaví i dvojice Rallysportu Příluky Daniel Vladyka – Zdeněk Vladyka. S pilotem posádky jsme si proto připravili krátký předstartovní rozhovor.


Co říkáš konkurenci ve třídě S1 při Rally Drahanská vysočina?
Ve startovce jsem napočítal 20 aut v naší třídě, převážně asi áček, takže konkurence bude v tomto roce na ČMPR největší. Řekl bych dokonce větší, než jsme zvyklí z rallysprintů v naší tříděN1.


S jakým umístěním budete spokojeni?
No my se jedeme svést za levné startovné a umístění je až druhořadé, už jen proto, že zde jedou Áčka i Nka v jedné třídě. Před Pelhřimovem jsme říkali totéž a nakonec z toho bylo druhé místo díky náročné dlouhé trati. Při pohledu do mapy to zde bude asi hodně rychlé po okresních cestách. Soupeře také neznám, takže si výsledek netroufám hádat.


Co jsi myslíš o tom, že se zbytek sezóny ČMPR (asi kromě Monte-Pacov) odjezdí vždy v jeden den při velkých soutěžích Příbram a Třebíč. Není to pomalý zánik tohoto poháru?
Já si myslím, že i když je to narychlo, tak je to taková omluva za zrušené závody a bylo by pro rozvoj ČMPR horší, kdyby se už nejelo letos vůbec nic. Já těm lidem z ČMPR fandím za to, že jsou schopni, za tak nízké startovné uspořádat závod.


Jak probíhala fyzická příprava na tento závod. Slyšel jsem, že jste hráli nohejbal a byli jste i úspěšní.
Ano nohejbal jsme hrál.i My proti největším sportovcům z RSP- bratrům Zvonkovým a ze tří zápasů jsme je 2x porazili, což pro ně byla obrovská sportovní tragédie.


Jaké máte plány do konce sezóny?
Hrozně rádi bychom startovali ještě na sprintu v Sosnové, protože tam jsou po Kopné nejhezčí tratě ve sprintech. Jelikož jsme museli po poruše motoru v Blovicích pořídit nový, stále ještě nevíme, jestli se na to nevykašleme.


Foto: RSP
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1138