KAZETA "The Best Of 2003 – Zdeněk Vladyka"
Datum: Neděle, 25 Leden 2004 @ 12:24:18
Téma: Nabídka videokazet

Rally2.comLetošní nejatraktivnější záběry znovu zvěčnil autor Zdeněk Vladyka na novou kazetu "The best Of 2003". Kazeta je plná rychlých a dramatických průjezdů soutěžních automobilů v sezóně 2003.RSP : Na začátek obligátní otázku. Co na kazetě najdeme.
ZV : Najdete tady nejlepší, nejatraktivnější průjezdy závodních aut, ze soutěží, které jsem letos s kamerou navštívil. Samozřejmě že nechybí spousta krizovek, výletů mimo trať, hodin a průjezdů při kterých srdce soutěžního fandy zaplesá. Většinou se jedná o technické, a jezdecky náročné úseky. Ty divácké tzv. "kosy a vracáky" se na kazetě vyskytují v hodně malé míře. Kazeta udělá radost zejména "fajnšmekrům", kteří takovéto úseky vyhledávají, ale určitě bude zajímavá i fandům navštěvujícím divácká místa. Těm se aspoň přiblíží místa, kde se opravdu dělá čas.

RSP : Na kazetě z roku 2002, byl udělán na úvod pěkný videoklip, najdeme na kazetě z loňského roku něco podobného?
Samozřejmě, že na úvod je připraven videoklip, charakterizující letošní sezónu a divácké účinkování Rallysportu Příluky v ní. Ten kdo se dodívá až do konce a nevypne video, třeba z nudy ( pevně věřím že ne ), bude odměněn dalším videoklipem z letošní Finské rally. Název písničky pro klip z Finska je pro tuto severskou soutěž dost příznačný - tedy "Flying high" a můžu říci, že se tam létá opravdu vysoko.


RSP : Kdyby měl o tuto pěknou kazetu někdo zájem, jak a koho má kontaktovat.
Ten kdo by měl o kazetu zájem ať mi napíše e-maila na adresy zdenek.vladyka@s-projekt.cz. Cena kazety je 200,-Kč

Ptal se Pavel Zvonek
Foto: RSP
Tento článek je z Rally2.com - Rallysport Příluky: infomace, fotografie a videa z rally
Rally2.com - Rallysport Příluky

URL adresa článku: http://www.rally2.com/article.php?sid=1012