Soutěž o kazetu The Best Of Zdeněk Vladyka 2001
Posláno Pátek, 21 Prosinec 2001 @ 11:36:32  Vytisknout  Poslat článek známým

Jak se jmenuje rychlostní zkouška na rally Šumava, ve které v roce 2001 havaroval Tomáš Hrdinka se Subaru.

2.

Motokárista Viktor Vágner zvítězil v jednom podniku ve sprintrally ve třídě A5. O který rallysprint se jedná?

3.

Na jakém místě skončil ve třídě N2 na Barum rally Milan Kneifel s Hondou Civic Vti?

4.

Na jakém voze startovala posádka D. Vladyka - Z. Vladyka na letošním Rallysprintu Kopná?

5.

Jak se nazývá nejdelší Českokrumlovská rychlostka? (Stačí její krátký název podle jedné z vesnic kterou projíždí)

6.

Na sprintu v Sosnové se škaredě rozstřelil Třebíčský David Komárek, který narazil se svým Mitsubishi do ...

7.

Na jednom Českém dvoudenním mistráku se stalo, že první dvě posádky, měli po skončení celého závodu absolutně stejný čas. Jaká to byla rally, a o které dva protagonisty se jednalo.

8.

Letošní mistr třídy A5 ve sprintech, Šašek, byl při jednom závodě diskvalifikován pro nedovolený obsah motoru. Jaký to byl sprint a kdo na něho protest podal.

9.

Při rally Bohemia startovala i tovární Belgická posádka Thiry - Prevot. Na jakém místě soutěž dokončila?

10.

Vůz Toyota Corolla WRC si při letošním Rallysprintu Kopná vyzkoušel mladý Zlíňan. Jaké je jeho jméno a které místo v absolutní klasifikaci mu po skončení závodu patřilo.