Rally2.com rally video videa sprint crash foto fotografie

  
Info
ISSN: 1213-9173
Vydává:
Rallysport Příluky
Šéfredaktor:
Ing. Pavel Zvonek
Vedoucí týmu:
Štěpán Forman
Doporučujeme
Nyní naše stránky prohlížejí 3 host(é) a 0 uživatel(é).


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde.



  
Barum rally
nejen 2008
eShop.Rally2.com
internetový obchod



 
Ostatní rally

Startovní listina Ve stopě Valašské rally
Posláno Neděle, 21 Leden 2007 @ 11:47:01  Vytisknout  Poslat článek známým
Autor článku: David Zvonek


# jezdec spolujezdec vůz skupina

1

Ševčík Petr

Mazal Petr

Mitsub.Lancer EVO 8

A

2

Nestor Petr

Sušen Radim

Mitsub.Lancer EVO 7

A

3

Beza Martin

Matoušek Libor

Mitsub.Lancer EVO 7

A

4

Babička Michal

Chvojka Petr

Mitsub.Lancer EVO 7

A

5

Kuzmišin Miroslav

Subaru Impreza 2 0

A

6

Černohous Robert

Šebela Jiří

Subaru Impreza 2.0

A

7

Rak Přemysl

Machala Radim

Subaru Impreza 2.0

A

8

Král Jakub

Doupovec Jiří

Subaru Impreza GT 2.0T

A

9

Růžička Richard

Kotus Milan

Subaru Impreza WRX 2.0

A

10

Vinický Jaroslav

Verberger Luděk

VW Golf II

A

11

Fárek Lumír

Stojar Vladimír

Lancia Del.Intgr.HF 1.6

A

12

Kolář Petr

Gregurek Dan

Audi coupéS2 2.3

A

13

Okrajek Pavel

Vranská Hanka

Audi coupé 2.2

A

14

Kraus Petr

Kment Petr

Audi coupe S2 2.3T

A

15

Topolánek Mirek

Karlík Václav

Mitsub.Lancer EVO 7

A

16

Růžička Tomáš

Frýba Pavel

Subaru Impreza GT 1.9

A

17

Štarha Radek

Gabrhelík Pavel

Subaru Impreza GT 1.9

A

18

Podešva Jaroslav

Pilka Libor

Subaru Impreza GT 1.9

A

19

Polách Tomáš

Šantavý Petr

Audi 80 2.3

A

20

Šild Vít

Filák Miroslav

Audi Quattro 2.3

A

21

Machala Marian

Maček Radim

Audi coupé 2.3

A

22

Pejter Martin

Černý Martin

Audi coupé 2.3

A

23

Machala Bohumil

Gaidoš Ondřej

Audi coupé Quattro 2.2

A

24

Polách Alois

Rohan Michal

Audi A4 Quattro

A

25

Černoch Bohumil

Černoch Bohumil

Audi Quattro

A

26

Ogurek Michal

Koiš Martin

Subaru Legacy 1.8

A

27

Milowský Martin

Kozel Jan

Toyota Celica GT 1.9

A

28

Svoboda Jiří

Adámek Pavel

Toyota Celica GT 1.9T

A

29

Ginter David

Toyota Celica GT4 1.9

A

30

Kalista Jiří

Nacházel Zdeněk

BMW 325 ix 2.5

A

31

Kurtin Jiří

Psota Michal

BMW 2.5

A

32

Cetkovský Jindřich

Kleinerová Lada

BMW 325 ix 2.5

A

33

Jendrisek Martin

Mrkvová Kateřina

BMW 325 ix 2.5

A

34

Němeček Jaroslav

Seitl Jakub

Lancia Dedra 2.0

A.

35

Hanáček Tomáš

Hanáček Lubomír

Lancia Dedra HF Int. 1.9

A

36

Manďák Michal

Bezruč Richard

Lancia Del.Intgr.HF T 2.0

A

37

Krčma Martin

Čabla Tomáš

Lancia Delta 2.0

A

38

Slovák Lukáš

Machala Miroslav

Ford Sierra 2.0

A

39

Mareček Zdeněk

Ušela Radim

Mazda 323 1.8

A

40

Šumšal Milan

Huna Aleš

Mazda 323 1.6

A

41

Kadlečík Milan

Dalajka Stanislav

Opel Vectra 2.0

A

42

Krajča Martin

Hrbáček Michal

Opel Vectra Turbo 2.0

A

43

Štroner Bedřich

Š Octavia 1.8T

A

44

Otípka Vit

Otípková Markéta

Š Octavia 1.8T

A

45

Heinz František st.

Heinz Martin

Š Octavia 1.8T

A

46

Ogurková Jana

Žaludková Eva

Subaru Jusíy 1.2

A

47

Trnčák Jan

Koukal Milan

Subaru Justy 1.3

A

48

Lešinská Petra

Lišková Monika

Audi 90 Quattro 2.3

A.

49

Blahna Jakub

• ZirklerJiří

Peugeot 205 GRD

B

50

Kopecký Radomír

Juřica Radek

Ford Escort RS 2000

B

51

Červenka Michal

Haferník Jiří

Peugeot 205 Gti 1.9

B

52

Bláha Petr

Malý Roman

VW Golf 1, 6 GTI

B

53

Kolář Marek

Kolářová Veronika

Peugeot Gti 205

B

54

Sedláček Petr

Santo Tomáš

Peugeot S16 1.6

B

55

Mikel Tomáš

Pavlačka Marián

Renault 5 GT1.4T

B

56

Pávek Karel

Rákosník Ota

Citroen Saxo VTR 1.6

B

57

Skácelík Jan

Silnica David

Honda Civic Vti

B

58

Drbal Petr

Štauder Lubomír

Ford Fiesta 1, 6

B

59

Vojáček Josef

Jurčíková Helena

VWGolf

B

60

Nedbálek Adam

Cigánik Dušan

VW Golf 1.3

B

61

Zimola Bedřich

Tauš Petr

Peugeot 306 S 16

B

62

Samiec Augustin ml.

Trachta Jifl

Mazda 323 1.3

B

63

Kana Radek

Pálka Dalibor jr.

Mazda 323 1.6

B

64

Samiec Augustin st.

Orsák Jaroslav

Nissan Sunny 1.4

B

65

Horníček Vojtěch

Horníčková Lenka

Opel Astra Gsi 1.6

B

66

Lekeš Rudolf

Hvozdenský Milan

Š Favorit

B

67

Robenek Ladislav

Rušajová Kateřina

Opel Kadett EVO 1

B

68

Trnčák Jan

Malý Jiří

Opel Vectra

B

69

Jančík Milan jn.

Jančík Milan sen.

Suzuki Swift

B

70

Boháček František

Mrhálek Radek

Suzuki Swift Gti 1.3

B

71

Pohlídal Jiři

Toyota Corolla

B

72

Rožnovský Milan

Michálek Pavel

VW Scirocco

B

73

Černohous David

Rybář Ondra

Š Fabia

B

74

Švikruha Marek

Husička Antonín

Toyota Starlet

B

75

Janiček Tomáš

Hrubá Veronika

Š Felicia

B

76

Jelšik Jindřich

Š Felicia

B

77

Motal Jifi

Svoboda Jiří

Š Felicia

B

78

Mamšák Tomáš

Smýkal Jaromír

Š Felicia 1.3

B

79

HObner Lukáš

Průša Robert

Š Felicia 1.6

B

80

Kašík Martin

Uhřík Karel

Š Felicia Mpi 1.3

B

81

Heinz Fr. ml.

Š Felicie

B

82

Karlík Petr

Š Felicie

B

83

Balcárek Petr

Balcárková Jana

Š Favorit

B

84

Charvát Václav Ing.

Vilím Daniel

Š Favorit

B

85

Jaroš Zdeněk

Kamas Radek

Š Favorit

B

86

Javořík Petr

Orlík Jaroslav

Š Favorit

B

87

Maláč Jiři

Lutonský Martin

Š Favorit

B

88

Kráčalík Zdeněk

Súkupová Jitka

Š Favorit

B

89

Matůšů Miroslav

Navrátilová Miroslava

Š Favorit

B

90

Pelikán Petr

Mencl Eduard

Š Favorit

B

91

Zuzaník Vladan

Řezníček Tomáš

Š Favorit

B

92

Drábek Michal

Rafaj Pavel

Š Favorit

B

93

Hurta Jiří

Rafaj Zdenek

Š Favorit

B

94

Jurča Miloslav

Š Favorit

B

95

Kozel Rudolf

Bula Jan

Š Favorit

B

96

Krajča David

Gerek Tomáš

Š Favorit

B

97

Kudr Radim

Jungwirth Jan

Š Favorit

B

98

Nábélková Renata

Tříska Zdeněk

Š Favorit

B

99

Žďárská Jana

Slanina Martin

Š Favorit Forman

B

100

Škubník Rostislav

Jeřábek Zdeněk

Austin Mini Cooper

B

101

Frietsam Petr

Nečekal Tomáš

Fiat Uno

B

102

Růžička Radim

Doležal Petr

Trabant 601S

B

103

Chalupa Stanislav

Hlavička Zdeněk

Š130L

C

104

Ančík František

Uiberlay Jiří

BMW 120d

C

105

Novotný Petr

Novotná Zdeňka

BMW 320i

C

106

Častulík Václav

Berger Erik

Š120

C

107

Gračka Miroslav

Manda Tomáš

Š130LR

C

108

Buňka Michal

Půl Vlastimil

Lada 1600

C

109

Kořístka Robert

Drozd Michal

Š130L

C

110

Matuš Pavel

Vrbica Pavel

Š 130 L

C

111

Žárský Roman

Tkadlec Martin

Š136

C

112

Pavela Zdeněk

Lukša Petr

Š100L

C

113

Koudela Tomáš

Koudela Stanislav

Š 105

C

114

Zámečník Michal

Opluštil Libor

Š 105

C

115

Mudrák Petr

• Mudrák Michal

Š105S

C

116

Póla Petr

Schneider David

Š110R

C

117

Šebesta Petr

Mikulka Martin

Š110R

C

118

Běláska Martin

Mudrák Ivo

Š120

C

119

Kesslar Antonín

Julínek Miroslav

Š 120

C

120

Martalus Jozef

Filgas Svatopluk

Š120

C

121

Filkorn Josef

Šenkeřik Filip

Š120L

C

122

Kolouch Jaroslav

Machů Josef

Š120L

C

123

Langr Josef

Uher Antonín

Š120L

C

124

Liška Josef

Hlach Václav

Š120L

C

12S

Šimek František

Šimek Petr

Š120L

C

126

Kašpárek Tomáš

Ondra Filip

Š125L

C

127

Lekeš Michal

Junger Ondřej

Š120

C

128

Bičan Miroslav

Hlobil Miroslav

Š 105

C

129

Silber Jiří

Silber Patrik

Š Rapid

C

130

Godyn Krzysztof (PL)

F126

C




Související odkazy:
Startovní listina Ve stopě Valašské rally

Vše o letošním ročníku této soutěže
Oficiální stránky soutěže
Zvláštní ustanovení
Přihlášené posádky
Online výsledky
Video sestřihy nejen havárií
Nástrahy rally
Ostatní podniky


 
Top 5 článků za 14 dní
Reklama
"Startovní listina Ve stopě Valašské rally" | Přihlásit/vytvořit účet | 0 komentář(ů)
Body

Za obsah komentářů je zodpovědný uživatel, ne provozovatel těchto stránek
  






Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (25)


Webhosting poskytuje: PC servis Zlín - Ing. David Zvonek
webmaster: Ing. David Zvonek, spolupráce Lukáš Vičánek
na obsahu stránek se podílí: Ing. Pavel Zvonek, Zdeněk Vladyka, Ing. David Zvonek, Štěpán Forman a další


© Copyright RS-Příluky. Stránka potřebuje 4.781718 vteřiny k natažení.